Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
   
 


Opinie

Jeśli byłeś lub jesteś naszym uczniem i chciałbyś aby na tej stronie znalazła się Twoja opinia (do czego gorąco zachęcamy), wyślij nam jedno lub dwa zdania mailem (najlepiej) lub przez Facebook, a na pewno umieścimy je tutaj."Te lekcje są niezwykle ciekawe i kształcące, a wiedza jest łatwo przyswajalna"

Michał, lat 14, uczeń gimnazjum

 * * *

"Wymagający i kompetentny nauczyciel konsekwentnie egzekwujący opanowanie materiału, nauczanie według autorskiego programu - to wszystko sprawia, że efekty nauki są rewelacyjne"

Magda, lat 15, uczennica gimnazjum

 * * *

"W Best English znalazłam coś czego w każdej kolejnej szkole języka angielskiego zawsze mi brakowało: konsekwencję, nieustanną mobilizację, poważne traktowanie tematu i wreszcie efekty. Efekty systematycznej pracy, jaką wspólnie z nauczycielem wkładamy w naukę"

Kaja, lat 15, uczennica gimnazjum

 * * *

 "Po 3 latach nauki w Best English nie mogę narzekać na swoją znajomość angielskiego. Z lekcji na lekcję robię coraz mniej błędów, biegłość mojego języka wzrasta w oczach. Pan Rafał to świetny nauczyciel, sprawiedliwy, ale cierpliwy. Zadaje uczniowi do zrobienia dokładnie tyle ile jest on w stanie zrobić. Zdecydowanie polecam te lekcje każdemu, kto naprawdę chce się uczyć"

 Wojtek, lat 15, uczeń gimnazjum

 * * *

"Najbardziej w naszych lekcjach podoba mi się to, że można nauczyć i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy związanych nie tylko z samym językiem angielskim"

Konrad, 16 lat, uczeń liceum

 * * *

"Na lekcjach najbardziej podoba mi się prostota i zwięzłość w przekazie wszystkich zagadnień gramatycznych"

Artur, 16 lat, uczeń liceum

 * * *

"W naszych lekcjach najbardziej podoba mi się to, że jeżeli czegoś nie rozumiem, zawsze mogę liczyć na pomoc"

Dawid, 17 lat, uczeń liceum

 * * *

"W Best English w bardzo szybkim czasie opanowałem wiedzę, której w szkole nie mogłem zdobyć przez kilka lat. Nauczyciel jest wymagający, konsekwentny, potrafi zainteresować lekcją i bardzo łatwo przyswaja się przekazaną przez niego wiedzę"

Patryk, 18 lat, uczeń technikum

 * * *

"Gdyby wszyscy nauczyciele uczyli w ten sposób i tak się przykładali do swojej pracy, szkoła byłaby czymś zupełnie innym..."

Anita, 18 lat, maturzystka

 * * *

"Dzięki tym lekcjom nie tylko opanowałam angielski, ale też nauczyłam się myśleć o własnym języku"

Gaba, 18 lat, maturzystka

 * * *

"Jeśli chcesz poznać prawdziwy angielski, w Best English nauczysz się go najlepiej"

Kajetan, 18 lat, maturzysta

 * * *

"Szybkie i efektywne nauczanie języka angielskiego na wysokim poziomie. Świetnie opracowane materiały pomocnicze, a także ćwiczenia do nich. Nauczyciel jest wymagający, ale ma to swoje późniejsze odbicie w umiejętnościach posługiwania się angielskim"

Marcin, 18 lat, maturzysta

 * * *

"Z mojego punktu widzenia jako osoby która potrzebuje nauczyciela wymagającego, który dokładnie egzekwuje zadane mi polecenia, był to bardzo dobry wybór"

Przemek, 18 lat, maturzysta

 * * *

"Best English polecam wszystkim którzy wymagają od siebie więcej i chcieliby poszerzyć horyzonty. Oprócz jasno wyłożonych zasad języka, dzięki ciekawym rozmowom po angielsku, możemy dowiedzieć się wiele o świecie. Nigdy nie miałem lepszego nauczyciela angielskiego, co potwierdzają stuprocentowe wyniki zarówno z matury, jak i egzaminu CAE (Cambridge Advanced). Bardzo dziękuję za te lekcje. Były niesamowicie owocne. Pozdrawiam i życzę wielu chętnych do współpracy uczniów!

Józek, 18 lat, maturzysta

  * * *

"Przez wiele lat korzystałam z różnych szkół językowych, które nie przynosiły rezultatów jakie powinny. Dzisiaj, z czystym sercem mogę powiedzieć, że po tych wszystkich nieudanych próbach w końcu znalazłam najlepsze rozwiązanie, a jest nim- Best English. Najbardziej ceniłam sobie to w jaki sposób język angielski był mi przekazywany. Autorska książka, interesujące oraz bardzo przydatne i współczesne tematy, jak również wieloletnie doświadczenie Pana Rafała były czynnikami dzięki którym dzisiaj odnoszę sukcesy"

               Izabela, 21 lat, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego

* * *

"Muszę przyznać, że Panu Rafałowi udało się jako jednemu z nielicznych nauczycieli zmotywować mnie do nauki, a przede wszystkim nauczył mnie mowić i swobodnie komunikować się w języku angielskim. Nie spodziewałam się kilka lat wcześniej, że znajomość języka da mi takie możliwości! Matura zdana bardzo dobrze, a od kilku lat mieszkam w Austrii i kończę tutaj Sinologię na Uniwerystecie Wiedeńskim! Znajomość języka otworzyła moje drzwi na świat! Polecam wszystkim!"

               Justyna, 23 lata, studentka Uniwersytetu Wiedeńskiego

* * *

"Moim zdaniem najlepszy nauczyciel jakiego można mieć! Dzięki tym lekcjom angielski nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jasny, czytelny i niesamowicie zrozumiały sposób nauki, trafiający do każdego. Dzięki Best English mogłem iść na studia prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Serdecznie polecam!"

Kuba, 25 lat, Akademia Medyczna

"To, z jakimi ludźmi się współpracuje, ma znaczący wpływ na to, jakim człowiekiem się jest i jakie umiejętności się posiada. Uważam, że zawsze powinno się sprawdzić zleconą pracę, czy została dobrze wykonana. W innym wypadku do głowy przychodzi myśl: a może by sobie odpuścić tym razem, może nie warto tego robić aż tak dokładnie? Dlatego dobrze pracować z ludźmi wymagającymi, do których należy na pewno pan Rafał. Jeśli chodzi o postępy w nauce, to w trakcie trzeciego roku nauki podszedłem do egzaminu IELTS, gdzie do samego testu zacząłem się przygotowywać we wtorek, a zdawałem go w piątek i sobotę. Poszło mi dobrze i dostałem wizę do Australii."

               Konrad, 26 lat, programista

  * * *

"Od zawsze moim marzeniem było wyemigrować do Australii. Przygotowując się od 5 lat do egzaminu IELTS uczęszczałem do wielu szkół w wielu miastach Polski, jednak wynik był niewystarczający. Półroczny, intensywny kurs w Best English pokazał mi jakie dokładnie są moje słabe strony, nad czym dokładnie należy pracować i jak uporządkować dotychczas zdobytą wiedzę. Kolejne podejście do egzaminu zakończyło się sukcesem. Mając porównanie szkół językowych wiem, że rzetelność, cierpliwość i wymagania stawiane studentowi, dostosowane do jego potrzeb, oraz ogromne doświadczenie w nauce języka poparte łatwo przyswajalnymi materiałami dydaktycznymi, są niespotykanymi w innych szkołach atutami. Jednym zdaniem, z Best English można spełnić swoje marzenia!"

Marek, 29 lat, inżynier

 * * *

"Jak już raz zaczniesz naukę w Best English, to później zawsze każdego nauczyciela (nieważne z jakiego przedmiotu) będziesz porównywać do profesjonalizmu p.Rafała. Powienien Pan wydac książkę, bo Pana metoda jest rewelacyjna!"

Tomek, 30 lat, specjalista ds. marketingu

* * *

"Metody nauki praktykowane przez Pana Rafała bardzo przypadły mi do gustu. W końcu mogę śmiało powiedzieć, że nauka języka angielskiego sprawia mi przyjemność. Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania szkoły językowej, to myślę, że Best English będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Polecam wszystkim."

Przemek, 30 lat, programista

* * *

"Pana Rafała cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Na lekcjach daje z siebie 100%. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że 2 lata nauki angielskiego u Pana Rafała są więcej warte niż 12 lat mojej nauki tego języka w szkole. Polecam każdemu kto ceni swój czas."

Zofia, 30 lat, psycholog

                                                                                                                                                                                 * * *

"Podzielam opinie wyrażone na stronie internetowej. Jest Pan świetnym nauczycielem, wymagającym i mobilizującym, gdyby nie ten "rozbieg po latach" na Pana lekcjach nigdy nie odważyłabym się, żeby przystąpić do egzaminu doktoranckiego. Tłumaczenie specjalistycznego tekstu oraz jego streszczenie wraz z pytaniami, i przebieg kariery naukowej - poszło super! BEST ENGLISH IS THE BEST!"

Karolina, 30 lat, doktorant nauk leśnych

 * * *

"Uważam, że szkoła BEST ENGLISH jest najlepszym rozwiązaniem dla pragnących opanować język angielski, również w wymiarze praktycznym (a wcześniej korzystałem z usług 5 innych nauczycieli). Na uznanie zasługują w szczególności nietypowe i autorskie metody kształcenia."

Rafał, 36 lat, prawnik

* * *

"Jasny i prosty przekaz, gramatyka która nie jest nudna, konwersacje na interesujące tematy, listeningi, oraz zdobycie bogatego słownictwa - tak mogę określić w skrócie to, co dały mi te lekcje angielskiego. Zmarnowane lata prób opanowania języka angielskiego nadrobiłam w niespełna rok pracy."

Lidka, 36 lat, lekarz

 

"To zajęcia z angielskiego, ale wyłącznie dla tych, którzy chcą się nauczyć. Żaden native nigdy tak nie zadbał o moją wymowę, a i odchwaszczenie gramatyki udało się dopiero tutaj. Nauczyciel dla zmotywowanych, ogarniętych i z poczuciem humoru."

Tomasz, 37 lat, psycholog i trener wewnętrzny

* * *

"W Best English najbardziej podoba mi się jasne, logiczne i czytelne przedstawienie zasad działania języka angielskiego i każdy kto tylko chce może szybko zrobić duże postępy, czego jestem najlepszym przykładem"

Zdzisław, 52 lata, inżynier i przedsiębiorca