Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
   
 


Lekcje

 Cennik i regulamin lekcji języka angielskiego on-line (Skype)

Okres nauki: wrzesień 2020 - sierpień 2021

Lekcja indywidualna on-line przez Skype 60 minut: 100 złotych

W cenę każdego spotkania, oprócz przekazywanej wiedzy i indywidualnego programu nauczania, wliczone są wszystkie przewidziane na daną lekcję materiały (teoria gramatyki, zestawy słówek, ćwiczenia, itp.), których kopie w formacie PDF (w jednym licencjonowanym imiennie egzemplarzu) każdy klient otrzymuje bezzwrotnie w trakcie zajęć.


         Regulamin lekcji

 1. Zajęcia odbywają się za pośrednictwem darmowego komunikatora Skype. Aby przeprowadzenie lekcji było możliwe, klient musi upewnić się, że:
  - posiada stabilne łącze internetowe
  - ma zainstalowaną, skonfigurowaną i przetestowaną aplikację Skype
  - posiada sprawne i przetestowane słuchawki z mikrofonem umieszczonym na pałąku (co umożliwia zapewnienie odpowiedniej odległości mikrofonu od ust)

    sluchawki

  - posiada aplikację umożliwiającą otwieranie plików w formacie PDF
  - posiada drukarkę umożliwiającą drukowanie materiałów wysyłanych na bieżąco
    Uwaga: kamera internetowa nie jest wymagana. Pracujemy za pomocą głosu i plików.

 2. Zajęcia odbywają się w oparciu o kalendarz roku szkolnego, dostępny w zakładce DOWNLOAD.

 3. Dni świąteczne są wolne od nauki - zgodnie z naszym kalendarzem spotkań.  Prosimy o dokładne przestudiowanie kalendarza w celu uniknięcia nieporozumień co do liczby spotkań.
 4. Czas trwania lekcji liczony jest punktualnie od umówionej wcześniej godziny jej rozpoczęcia, prosimy więc o nie spóźnianie się. Równocześnie prosimy o nie zgłaszanie się przed czasem, ponieważ pomiędzy zajęciami lektorowi przysługuje krótka przerwa.
 5. Minimalna liczba lekcji to jedno spotkanie w tygodniu, odbywające się w stałym ustalonym terminie.

 6. Jednostką rozliczeniową w Best English jest abonament miesięczny, obejmujący liczbę lekcji zgodną z kalendarzem Best English. Liczbę spotkań przypadających na każdy miesiąc klient zobowiązany jest sprawdzić w kalendarzu przed dokonaniem płatności.

 7. Płatność przelewem (tytuł przelewu: Abonament za miesiąc x) zostaje dokonana przez klienta przed rozpoczęciem pierwszych zajęć w danym miesiącu, na tyle wcześnie, aby jej dokonana realizacja była widoczna na koncie Best English najpóźniej na dzień przed rozpocząciem pierwszej lekcji miesiąca. Lekcja zostaje zrealizowana wyłącznie w przypadku uiszczenia płatności. Nie jesteśmy płatnikami VAT.
 8. W przypadku nieobecności klienta na umówionych zajęciach nie oferujemy zwrotów pieniędzy, ani też potrącania należnej sumy w kolejnych miesiącach, a lekcja uznana zostaje za przeprowadzoną. Z racji pełnego obłożenia wszystkich dostępnych godzin, nie oferujemy przekładania terminów zajęć ani ich odrabiania.

 9. W przypadku wcześniejszego powiadomienia nas przez klienta o jego nieobecności na lekcji, oferujemy możliwość odrobienia jej, na życzenie klienta, poprzez przygotowanie i wysłanie materiałów do pracy (słówka, zadanie, itp.) pocztą elektroniczną.

 10. W przypadku konieczności odwołania opłaconych zajęć z winy Best English, klientowi zostanie zwrócona równowartość straconych lekcji.
 11. Firma Best English Rafał Haczek jest twórcą i posiadaczem praw autorskich do materiałów udostępnianych w ramach świadczonych usług. Zabronione są jakiekolwiek modyfikacje, kopiowanie, dystrybucja i udostępnianie materiałów autorstwa Best English Rafał Haczek. Korzystanie z nich do celów nauczania zarówno w szkołach, jak i przez osoby prywatne jest zabronione.

 

Uwaga: Podjęcie nauki w Best English oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu!

 

Aktualizacja: styczeń 2021

Copyright © Best English