Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
   
 


Lekcje

 Cennik i regulamin lekcji języka angielskiego online (Skype)

Okres nauki: wrzesień 2018 - sierpień 2019

 Lekcja 1-osobowa 75 minut (lekcja on-line przez Skype) - 100 złotych

Lekcja 2-osobowa 75 minut (lekcja on-line przez Skype) - 150 złotych (za dwie osoby)

W cenę każdego spotkania, oprócz przekazywanej wiedzy i indywidualnego programu nauczania, wliczone są wszystkie przewidziane na daną lekcję materiały (teoria gramatyki, zestawy słówek, ćwiczenia, itp.), których kopie (w jednym licencjonowanym imiennie egzemplarzu) każdy uczeń otrzymuje bezzwrotnie w trakcie zajęć.


         Regulamin lekcji

 1. Zajęcia odbywają się za pośrednictwem darmowego komunikatora Skype. Aby przeprowadzenie lekcji było możliwe, uczeń musi upewnić się, że:
  - posiada stabilne łącze internetowe

  - ma zainstalowaną, skonfigurowaną i przetestowaną aplikację Skype
  - posiada sprawne i przetestowane słuchawki z mikrofonem umieszczonym na pałąku (co umożliwia zapewnienie odpowiedniej odległości mikrofonu od ust)
  - posiada jakąkolwiek aplikację umożliwiającą otwieranie plików w formacie PDF
  - posiada drukarkę umożliwiającą drukowanie materiałów wysyłanych na bieżąco (nie jest to warunek niezbędny, ale bardzo ułatwi pracę)

 2. Zajęcia odbywają się w oparciu o kalendarz roku szkolnego, dostępny w zakładce DOWNLOAD.


 3. Dni świąteczne są wolne od nauki - zgodnie z naszym kalendarzem spotkań.  Prosimy o dokładne przestudiowanie kalendarza w celu uniknięcia nieporozumień co do liczby spotkań.
 4. Dla młodzieży (szkoła średnia) wakacje i ferie zimowe mogą być wolne od nauki. Jednak zachęcamy do korzystania z lekcji także w tych okresach, ponieważ ilość materiału jaką można przerobić nie mając na głowie szkoły jest nieporównywalna (jak dodatkowy rok szkolny) - prawdziwa gratka dla ambitnych oraz spieszących się.


 5. Dla osób dorosłych terminy spotkań w okresie wakacji ustalane są indywidualnie, najpóźniej końcem czerwca, z pominięciem czasu przypadającego na zgłoszone wcześniej plany urlopowe (tydzień lub dwa tygodnie)

 6. Czas trwania każdej lekcji liczony jest punktualnie od umówionej wcześniej godziny jej rozpoczęcia, prosimy więc o nie spóźnianie się. Równocześnie prosimy o nie zgłaszanie się przed czasem, ponieważ pomiędzy zajęciami lektorowi przysługuje krótka przerwa.
 7. Minimalna liczba lekcji to jedno spotkanie w tygodniu. Jednostką rozliczeniową w Best English jest abonament miesięczny, obejmujący liczbę lekcji zgodną z kalendarzem Best English. Liczbę spotkań przypadających na każdy miesiąc klient zobowiązany jest sprawdzić w kalendarzu przed dokonaniem płatności.

 8. Płatność zostaje dokonana przed rozpoczęciem pierwszej lekcji każdego miesiąca. Pakiet miesięczny zostaje opłacony przelewem na konto zaksięgowanym najpóźniej dzień przed pierwszą lekcją. Lekcja zostaje zrealizowana wyłącznie w przypadku uiszczenia płatności.
 9. W przypadku lekcji dwuosobowych, podziału kosztów lekcji dokonują między sobą uczniowie, a nieobecność jednej osoby nie jest powodem dla niezgłoszenia się drugiej - osoba obecna na lekcji przekaże materiały osobie nieobecnej. Koszt lekcji nie ulega zmianie w przypadku gdy na lekcję zgłosi się tylko jedna osoba.
 10. Na życzenie klientów wystawiamy rachunki. Nie jesteśmy płatnikami VAT.

 11. W jakichkolwiek sprawach kontakt pomiędzy prowadzącym zajęcia a klientem odbywa się telefonicznie, nie za pomocą SMS-ów.

 12. W przypadku nieobecności klienta na umówionych zajęciach nie oferujemy zwrotów pieniędzy, ani też potrącania należnej sumy w kolejnych miesiącach, a lekcja uznana zostaje za przeprowadzoną.
 13. W przypadku wcześniejszego powiadomienia nas przez ucznia o jego nieobecności na lekcji, oferujemy możliwość odrobienia jej poprzez przygotowanie i wysłanie materiałów do pracy (słówka, zadanie, itp.) pocztą elektroniczną.

 14. Powiadomienia o nieobecności za pomocą SMS-ów, poczty elektronicznej lub Facebooka nie są brane pod uwagę, a lekcja uznana zostaje za przeprowadzoną.
 15. W przypadku konieczności odwołania opłaconych zajęć ze strony Best English, klientowi zostanie zaoferowana możliwość zorganizowania dodatkowej lekcji w innym terminie. W przypadku braku wolnych terminów odpowiadających obu stronom, klientowi zostanie zwrócona równowartość straconych lekcji.
 16. Firma Best English Rafał Haczek jest twórcą i posiadaczem praw autorskich do materiałów udostępnianych w ramach świadczonych usług. Zabronione są jakiekolwiek modyfikacje, kopiowanie, dystrybucja i udostępnianie materiałów autorstwa Best English Rafał Haczek. Korzystanie z nich do celów nauczania zarówno w szkołach, jak i przez osoby prywatne jest zabronione.

 

Uwaga: Podjęcie nauki w Best English oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu!

 

Aktualizacja: wrzesień 2018

Copyright © Best English Rafał Haczek